Poradnik dobrego dydaktyka

Zespół Doskonałości Dydaktycznej UŁ będzie na bieżąco tworzył dla nauczycieli akademickich materiały pomocnicze, webinary, pigułki wiedzy i inne z zakresu dydaktyki.

Zdjęcie przedstawia kobietę z notatnikiem

Uniwersytet Łódzki zapewnia swoim pracownikom możliwość rozwoju w zakresie nowych metod i form kształcenia oraz wspiera ich w pracy zdalnej ze studentami, regulując ją zaleceniami, regulaminami i instrukcjami.

Dokumenty te tworzone są przez członków Uczelnianej Rady ds. Jakości Kształcenia, natomiast nad szkoleniami dla nauczycieli akademickich oraz całym zakresem nowych metod kształcenia i kształcenia zdalnego czuwa Komisja ds. Doskonalenia Dydaktyki.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z materiałami znajdującymi się w Bazie Wiedzy w Portalu Pracownika.